Gratulálok én is mindenkinek!

Kemény volt. 15 kör, 31,14 km
teljes szimuláció, és törés.

9-en voltunk az elején, aztán jöttek Zoliék (CSZ78, Corrupted Hun) és így két fele szakadtunk (5 fő - 6 fő). (A cikkben klikkelj a képre nagyításhoz)
Csak a mi futamunkról tudnék mesélni. Hogy a másik lobby-ban mi volt azt nem tudom.
Dokit sajnos nagyon hamar dobta a net, így ő kiszállt a versenyből. De legalább közvetített mi történik a pálya más szakaszán,  és a másik lobby-ban.

OMP Tomi az utolsó helyen volt a 6. körben, mikor eltalálta a box utca elválasztó falat és ezzel bukta is a versenyt. Azt mondta amúgy is lett volna dolga ezért kilépett, de megkért minket nézzük meg mi történt mert ezt ő sem érti.

Megnéztem a ripléjt és a telemetriát lassítva. Fékezés és kormánymozdulat nélkül csapódik Tomi a fal élébe. Viszont a balos kanyar bejáratánál nyomott egy teligázt amitől az autó orra kitört és már nem volt idő korigálni.
Sérülések: első idom 100%, kormány 45%, motor 74%, bal első felfüggesztés 50%, két oldala 90%.

Szerencsére visszatolatott és beállt a boxba javításra.

Jó magam az első körben leelőzve OMP Tomit, pgabee után eredtem. Aki a 2. kör elején az egyik balosban korábban nyomott egy kövéret, mint hogy kellett volna és az autó htúlkormányzottá vált. Ennek következtében felugratott a rázókőre és onnantól az isten sem fogtam meg. pgabee a palánkba fúródva megpördült. Sérülés: első idom 11%, két oldal 14%.

Nagyon jó volt az autóm, imádom ezt a pályát, sikerült elrajtolni, minden együtt volt. Pgabee is hibázott emiatt könnyen kezdtem ledolgozni a hátrányom és növelni OMP Tomival szemben az előnyömet. Második körben a box utca bejáratnál megcsúszott az autóm és szerencsétlenül becsúsztam a box utcába. Hiába satuztam és próbáltam gyorsan hátramenetbe rakni, már késő volt. MUHAHAHA, lehet röhögni!

Emiatt a 2. kört is hideg gumival kezdtem, de szerencsére volt annyi előnyöm hogy OMP Tomi nem előzött meg, éppen hogy pár méterrel elé jöttem vissza. Viszont pgabee elhúzott. Aztán jöttek a kilométerek és szépen közeledtem pgabee-hoz. Végül a 4. körben (a pálya hátsó szakaszán) sikerült megelőzni. A pálya hátsó szakaszán a dombra vezető sikánban megcsúszott az autója és ezt kihasználva el tudtam menni mellette a domb tetején. Rögtön utána a következő körben pgabee kiment kerékcserére. Jött az egyedül körözgetés és a fáradás.

Eközben TAMAS vezette a mezőnyt (bár a hátsó és a jobb első felfüggesztése neki is sérült volt egy picit), utána Sanya. A 7. kör végére utolérte TAMAS-t. Aki egy apró baki miatt (vagy a pszichikai terror amit Sanya alkalmazott) megcsúszott, szintén rázókőre ment, és hiába volt vad ellenkormányzás, az autó keresztbe állt és a palánknak csapódott. Sanya átvette a vezetést!

Sérülés: az eddigi futóműhöz jött még első idom 14%

Ebben a körben én is, az egyik jobbosban elszámoltam a féktávot és álló kerekekkel a gumifalba csapódtam. Sérülés: első idom 100%, két oldala 48%, motor 27%, bal első futómű 27%, bal első fékek 37%

Elkecmeregtem a box utcáig és megjavítattam az autómat a srácokkal. Ekkor már a második nem várt box kiállásomon voltam túl. Nem kicsit voltam mérges.

Arról nem is beszélve, hogy a futam után kirúgtam az egész szerelő bandát. A kerékcsere alatt képesek elvégezni egy motor javítást, lengéscsillapító cserét, fék javítást. De egy kurva első szárnyat nem képesek kicserélni. Hogy törne le a kezük. Én mondjuk nem láttam kivűlről, de Doki mondta, hogy ő figyelte őket mikor kint voltam a boxban. Többen csak bambán álltak az autó mellett. Lusta banda.

Amíg kint voltam a boxban, Pgabee visszaelőzött lazán. Tehát a maradék 8. kört nulla leszorító erővel mentem. Élvezetes volt, nem unatkoztam. elég volt úton tartani az autót. 13. körben (azt hiszem) lekörözött Sanya, és aztán nem sokára jött TAMAS aki a 2. helyen csorgott.

A pálya hátsó szakaszán a dobbantónál ért utol. Ott az egyik balosban hibáztam és leestem az ívről. Gondoltam szerencse a szerencsétlenségben, hogy így simán elmegy legalább TAMAS.

Na nem így történt. Ő jött utánam és durr belém hátulról. Cukor volt, hehe (Erről nem tudok képet mutatni, mivel az elmentett ripléjt ismét nem lehet végig lejátszani, nincs meg mind a 15 kör)
Nekem most már a hátulja is összetört, és az oldala 56%-os lett. Viszont neki az eleje ment tönkre ugyanúgy 100%-osra mint nekem. Ezzel a kis balesettel egyikünk sem veszített pozíciót, csak magunknak csináltunk több gondot.

Célba értünk, én pontosan 2 óra alatt fejeztem be. Doki! Még szeretnénk ilyen versenyeket! Köszönjük!!!